Sortiment

Potřebujete poradit s výběrem koženky?

?
Rádi Vám poradíme s výběrem té správné koženky. Napište nám Vaše požadavky a dotazy přes formulář.


Další sortiment

 • obuvnický materiál Keytec
 • tužinkové materiály
 • Krepa - 100% Kaučuk
 • stříbrné náplně Schneider
 • Flock - samet
 • podložky pod puzzle

Doporučujeme

 • Laif - koženka, která dýchá

  Charakter

  Vysoce kvalitní, inovativní laif - čalounický materiál z vysocezátěžového polyuretanu (PU). Jemnou strukturu kůže a decentní textilní povrch doplňují harmonické barvy a výjimečně měkký omak.

  Použití

  Široké spektrum použití v potahování a čalounění. Zvlášť vhodný do obytných prostor, hotelů, barů, restaurací, kanceláří - všude tam, kde je třeba komfortní a pohodlné sezení. Právě tak je vhodný i pro automobilový průmysl. Bezproblémové zpracování při běžných postupech (šití, lepení, sponkování). Nepoužívat lepidla!

  Technické vlastnosti

  Složení materiálu: ca. 55% vysocezátěž. PUa ca. 45% bavlněná pletenina. Inovativní, stálý, mimořádně prodyšný, ohnivzdorný, trvanlivý, komfortní, světlostálý, otěruodolný.

  Údržba a čištění koženky

  Pro dlouhou radost z Vašeho laif čalounění (potahu), pravidelně čistěte. K tomu použijte vlhký mikrovláknový nebo bavlněný hadřík. Při větším znečištění použijte mýdlový roztok, který jste vyzkoušeli na nenápadném místě. Nepoužívat: rozpouštědla, chloridy, leštěnky, chemická čistidla a voskové leštěnky. Na obarvení od jeansů nebo jiných textilií se nevztahuje reklamace.

  Prohlédnout katalog
 • nature base - ekologická koženka

  „nature base“ – průkopnický produkt firmy Konrad Hornschuch AG, který představuje světovou novinku. Cílem bylo nahradit co nejvíce příměsí koženky materiály z přírodních a obnovitelných zdrojů bez ohrožení trvanlivosti a kvality.

  Výsledky hovoří samy za sebe: více než 75 % nových složek jsou nyní z přírodních a obnovitelných zdrojů jako je Bio bavlna a změkčovadla na rostlinné bázi Pozitivní vlastnosti koženky jsou zachovány bez jakéhokoliv omezení.

  „nature base“ splňuje vysoké standardy norem GOTS-standard 100, stejně jako normu DIN EN ISO 10993-5+10.

  Prohlédnout katalog
 • Neptun - koženka pro venkovní použití

  Vysoce kvalitní koženka s Nano příměsí speciálně vyvinuta pro venkovní použití zvláště vhodná pro lodě, jachty a venkovní nábytek.

  S novou „Nanoprofilovou“ ochranou je kolekce Neptun jako jediná odolná vůči UV záření, slané vodě, olejovým skvrnám, chorované vodě i agresivním desinfekčním prostředkům.

  Tato koženka se vyznačuje vysokou otěruodolností (100 000 Martindale).

  Prohlédnout katalog